Rezerwacje

REZERWACJA PRZEZ TELEFON

Przyjmujemy rezerwacje na obiady i kolacje. Aby dokonać rezerwacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  +48 508 817 766 w godzinach 12-21, poniedziałek – sobota. Przy zrobieniu rezerwacji powyżej 20 osób, na specjalną okazję, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +48 508 817 762.

Nie rezerwujemy części barowej – pozostawiamy ją dla gości wchodzących, aby mieć pewność, że zawsze zaoferujemy kilka stolików dla tych, którzy nie dokonali rezerwacji.

PRYWATNE wydarzenia I IMPREZY

Niezależnie od rodzaju imprezy lub uroczystości, jesteśmy tu po to, aby uczynić ten wyjątkowy dzień niezapomnianym. Managerka Elementów zajmujące się prywatnymi wydarzeniami  z przyjemnością stworzą dla Was ofertę .


 

 

OGRÓD


Nasz ogród, mieści się na dziedzińcu Pałacu Czapskich od ulicy Niżyńskiego. To klimatyczna i otwarta przestrzeń, która w okresie letniem otwarta będzie zarówno dla Gości, jak i na wszelkie eventy.

Miejsca w ogrodzie –
Pon. – Pt. (do godziny 17.00) ok. 100
Pt (po godzinie 17.00) – Ndz. – ok. 300 

 

 

 

 

 

WNĘTRZE


Wnętrze zostało stworzone z myślą o podnoszeniu Wam dopaminy. Jest kolorowo, różnorodnie i nie brakuje w nim ciekawych, często skrywanych elementów.

Miejsca siedzące – do 100 osób

 

 

PETS FRIENDLY


Elementy to miejsce w którym gościem zarówno jesteś Ty jak i Twój pupil. Kochamy zwierzęta i cenimy więzi jakie potrafią nawiązać z ludźmi, także śmiało zabierajcie ze sobą swoje pociechy.

 

 

Menu cateringowe

W sprawie menu cateringowego lub większej rezerwacji prosimy o kontakt mailowy
rezerwacje@elementy.waw.pl lub telefonicznie na numer +48 508 817 762